NADZWYCZAJNI SZAFARZE KOMUNI ŚWIĘTEJ 
POPROŚ O MODLITWĘ    *    ADORACJA ONLINE
 
" WIELKA TAJEMNICA WIARY   HASŁO ROKU DUSZPASTERSKIEGO 2019/2020

                Pragnę raz jeszcze pogratulować naszym nowym Braciom, którzy ukończyli studium dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej. Proszę wspierajmy ich modlitwą, dobrym słowem oraz pomóżmy dobrze podjąć posługiwanie, zwłaszcza wobec chorych.

                Dziękuję tym, którzy odnowili posługę na kolejny rok. Wszyscy, którzy nie dokonali odnowienia mogą warunkowo podejmować posługiwanie. Najprawdopodobniej na początku września zostanie wyznaczony jeszcze jeden termin odnowienia posługi. Informacja zostanie podana na początku sierpnia.

                Odwołane zostają rekolekcje dla małżeństw szafarskich, które były zaplanowane na koniec sierpnia 2020 roku.

                Po konsultacjach z ks. biskupem Szymonem Stułkowskim oraz po rozmowach z wieloma z Was, chciałbym zaproponować pewną reorganizację naszych spotkań rejonowych. Od października 2020 roku spotkania rejonowe będą odbywały się w ramach dekanatu lub maksymalnie dwóch dekanatów. Wszystko po to, abyśmy mogli jeszcze lepiej się poznać, rozmawiać ze sobą i włączyć w formację również Wasze Drogie Małżonki.

                Jak wielu z Was wyczytało na stronie internetowej archidiecezji, z dniem 1 sierpnia 2020 roku zmieniam miejsce zamieszkania, będę teraz mieszkał i pomagał w parafii pw. NMP Niepokalanie Poczętej w Poznaniu, przy ul. Mariackiej.

 

                Życzę Wam dobrego odpoczynku i samych radości, pamiętam w modlitwie i o modlitwę Was proszę.

                Ks. Krystian Sammler

 

 

Nadzwyczajni Szafarze Komunii Św. Archidiecezji Poznańskiej. Copyright © 2016 All right reserved. Informujemy, że strona korzysta z plików cookies - zapoznaj się z polityką prywatności.
Projekt i Wykonanie Design by DMPK MEDIA
Początek strony