NADZWYCZAJNI SZAFARZE KOMUNI ŚWIĘTEJ 
POPROŚ O MODLITWĘ    *    ADORACJA ONLINE
 
" WIELKA TAJEMNICA WIARY   HASŁO ROKU DUSZPASTERSKIEGO 2019/2020

       Drodzy Bracia!

      Serdecznie Was pozdrawiam. Zakończył się czas wakacji i urlopów, wracamy do pracy i obowiązków, choć ciągle jeszcze w krajobrazie pandemii, która wszystko wywraca do góry nogami.

      Chciałbym poinformować o trzech istotnych sprawach:

  • Bardzo proszę o odnowienie funkcji tych Braci, którzy jeszcze tego nie uczynili. Dnia 16 października 2020 roku o godzinie 19.00 odbędzie się uroczysta Eucharystia w kościele pw. NMP Niepokalanie Poczętej przy ul. Mariackiej 15 w Poznaniu, w czasie której ks. biskup Szymon Stułkowski dokona odnowienia funkcji nadzwyczajnym szafarzom.

 

Uwaga nowi Bracia! W dniach od 25 do 27 września 2020 roku, planujemy pierwszą turę rekolekcji.

Odbędą się one w Pniewach w domu rekolekcyjnym Sióstr Urszulanek z zachowaniem rygorów sanitarnych. Dlatego może wziąć w nich udział tylko 25 osób! Każdy uczestnik w pokoju jednoosobowym. Bardzo proszę o deklarację, którzy Bracia chcieliby wziąć udział w rekolekcjach. Proszę to uczynić do soboty, dnia 12 września na mój adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Koszt udziału 150 złotych. Rekolekcje odbędą się tylko wtedy, gdy zdeklaruje się odpowiednia liczba osób oraz, gdy nie będzie przeciwskazań sanitarno

Program spotkań rejonowych opublikuję w połowie września.

Z modlitwą, ks. Krystian Sammler

Nadzwyczajni Szafarze Komunii Św. Archidiecezji Poznańskiej. Copyright © 2016 All right reserved. Informujemy, że strona korzysta z plików cookies - zapoznaj się z polityką prywatności.
Projekt i Wykonanie Design by DMPK MEDIA
Początek strony