Wrześniowe słowo Duszpasterza

Drodzy Bracia!

                Serdecznie pozdrawiam i w kilku punktach przekazuję najważniejsze – na ten czas – komunikaty:

  1. Dziękuję wszystkim, którzy spełnili już swój obowiązek i wzięli udział w rekolekcjach formacyjnych. Wielkie ukłony w stronę Małżonków, którzy zdecydowali się na wspólny rekolekcyjny weekend w Zaborówcu. Dobrze, że jesteście! Serce rośnie!
  2. Wkrótce pojawią się kolejne terminy rekolekcji, zachęcam zwłaszcza Braci, którzy jeszcze nie odbyli swojej formacji po ustanowieniu.
  3. Nie ma już wolnych miejsc na najbliższy turnus w Pniewach.
  4. W najbliższą środę, 8 września br., o godzinie 19.00 w kościele pw. NMP Niepokalanie Poczętej w Poznaniu, ul. Mariacka 15 odbędzie się przedłużenie funkcji dla tych, którzy jeszcze tego nie uczynili. Mszę Świętą będzie celebrował ks. biskup Szymon Stułkowski. Na odnowienie nie zabieramy alb. Braci z Poznania zachęcam do skorzystania z komunikacji miejskiej, może być problem z parkingiem. Podobnie jak na poprzednich odnowieniach będziemy kwestować na rzecz dzieł miłosierdzia Sióstr Szarytek (DPS dla dzieci, które wymagają opieki 24h na dobę, różne niepełnosprawności i choroby genetyczne). Za dotychczasowe wparcie w imieniu Sióstr i własnym składam Wam staropolskie: BÓG ZAPŁAĆ.
  5. W piątek, dnia 10 września br., o godzinie 18.00 w ramach odpustu Narodzenia Matki Bożej w Lubaszu odbędzie się Pielgrzymka Rodzin Szafarskich, na którą serdecznie zapraszam!
  6. W najbliższym tygodniu podam terminy spotkań rejonowych, odbędą się one w różnych miejscach naszej archidiecezji w pierwszych dniach października.

Z modlitwą i pozdrowieniem, ks. Krystian Sammler

Nadzwyczajni Szafarze Komunii Św. Archidiecezji Poznańskiej. Copyright © 2016 All right reserved.
Informujemy, że strona korzysta z plików cookies - zapoznaj się z Polityką prywatności